These are the Top 8 War of the Spark Booster Draft Decklists from Grand Prix London.

Alexandre Habert, Winner

8 Island
9 Mountain
1 Ashiok's Skulker
1 Augur of Bolas
1 Aven Eternal
1 Spark Double
1 Cyclops Electromancer
1 Invading Manticore
1 Raging Kronch
2 Turret Ogre
1 Contentious Plan
1 Crush Dissent
1 Jace's Triumph
1 Kasmina's Transmutation
1 Teferi's Time Twist
1 Blindblast
1 Chandra's Pyrohelix
1 Finale of Promise
2 Honor the God-Pharaoh
1 Jaya's Greeting
1 Tibalt, Rakish Instigator
1 Ral, Storm Conduit
1 Saheeli, Sublime Artificer

 

Daan Pruijt, Finalist

7 Forest
7 Island
1 Mountain
1 Gateway Plaza
1 Prismite
1 Ugin's Conjurant
1 Eternal Skylord
1 Fblthp, the Lost
1 Kiora's Dambreaker
1 Rescuer Sphinx
1 Sky Theater Strix
1 Spark Double
1 Thunder Drake
1 Challenger Troll
1 Kraul Stinger
1 Thundering Ceratok
1 Vivien's Grizzly
1 Guild Globe
1 Mana Geode
1 Wanderer's Strike
2 Callous Dismissal
1 Jaya's Greeting
1 Arlinn, Voice of the Pack
1 New Horizons
1 Domri, Anarch of Bolas
1 Domri's Ambush
1 Samut, Tyrant Smasher

 

Emil Castro Christiansen, Semifinalist

8 Island
8 Swamp
1 Mobilized District
1 Ashiok's Skulker
1 Erratic Visionary
1 God-Eternal Kefnet
1 Naga Eternal
1 Sky Theater Strix
1 Spellkeeper Weird
1 Thunder Drake
1 Charity Extractor
1 Herald of the Dreadhorde
1 Shriekdiver
1 Ugin, the Ineffable
1 Narset, Parter of Veils
1 Relentless Advance
1 Tamiyo's Epiphany
1 Aid the Fallen
1 Bleeding Edge
1 Davriel, Rogue Shadowmage
1 Kaya's Ghostform
1 Liliana's Triumph
1 Price of Betrayal
1 Spark Harvest
1 Tyrant's Scorn
1 Ashiok, Dream Render

 

David Brucker, Semifinalist

8 Island
8 Swamp
1 Gateway Plaza
2 Iron Bully
1 Erratic Visionary
1 Flux Channeler
1 Kiora's Dambreaker
1 Rescuer Sphinx
1 Thunder Drake
1 Duskmantle Operative
1 Eternal Taskmaster
1 Shriekdiver
1 Spark Reaper
1 Tithebearer Giant
1 Vampire Opportunist
1 Vizier of the Scorpion
1 Guild Globe
1 Mana Geode
2 No Escape
1 Tamiyo's Epiphany
1 Liliana's Triumph
1 Sorin's Thirst
1 Enter the God-Eternals
1 Nicol Bolas, Dragon-God

 

Anthony Zupnik, Quarter-finalist

8 Forest
8 Island
1 Karn's Bastion
1 Flux Channeler
1 Kiora's Dambreaker
1 Arlinn's Wolf
2 Bloom Hulk
1 Centaur Nurturer
1 Mowu, Loyal Companion
2 Snarespinner
2 Wardscale Crocodile
1 Merfolk Skydiver
1 Callous Dismissal
1 Bond of Insight
1 Narset, Parter of Veils
1 Stealth Mission
2 Teferi's Time Twist
2 Band Together
1 Courage in Crisis
1 Jiang Yanggu, Wildcrafter
1 New Horizons

 

Johan Prinzell, Quarter-finalist

8 Forest
8 Plains
1 Iron Bully
1 Ajani's Pridemate
2 Law-Rune Enforcer
1 Martyr for the Cause
1 Rising Populace
1 Teyo's Lightshield
2 Trusted Pegasus
1 Arlinn's Wolf
1 Bloom Hulk
1 Evolution Sage
2 Pollenbright Druid
1 Huatli's Raptor
1 Divine Arrow
1 Prison Realm
1 The Wanderer
1 Wanderer's Strike
1 Band Together
2 Courage in Crisis
1 Ajani, the Greathearted
1 Nahiri, Storm of Stone

 

Jason Chan, Quarter-finalist

7 Island
10 Swamp
1 Aven Eternal
1 Erratic Visionary
1 Spellkeeper Weird
1 Charity Extractor
1 Eternal Taskmaster
1 God-Eternal Bontu
1 Massacre Girl
1 Shriekdiver
2 Spark Reaper
2 Vampire Opportunist
2 Vraska's Finisher
1 Gleaming Overseer
1 Callous Dismissal
1 Finale of Revelation
1 Jace's Triumph
1 No Escape
1 Bleeding Edge
1 Sorin's Thirst
1 Toll of the Invasion
1 Tyrant's Scorn

 

Tristan Lebon, Quarter-finalist

9 Mountain
8 Swamp
1 Dreadmalkin
2 Lazotep Reaver
2 Ahn-Crop Invader
1 Chainwhip Cyclops
1 Devouring Hellion
3 Grim Initiate
2 Raging Kronch
1 Tibalt's Rager
1 Dreadhorde Butcher
1 Spark Harvest
1 Bond of Passion
1 Chandra, Fire Artisan
1 Chandra's Pyrohelix
2 Heartfire
1 Angrath's Rampage
1 Nahiri, Storm of Stone
1 Vraska, Swarm's Eminence